İşimizi seviyoruz

Teknolojiyi gerçekle buluşturuyoruz

“Eğitim; doğuştan sahip olunanı keşfetme ve temellendirme yolculuğudur. Bu temel kendini gerçekleştirmenin ilk adımıdır. Tam da bu noktada gelişmiş sistemlerimizle keşfinize köprü olacağız”

Osman Azad KAZAN

-NewsPDR Kurucusu

BİZ KİMİZ?

Bireylerin yaşamlarında ve kariyerlerinde istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan NewsPDR Academy, doğru eğitimi doğru kişiyle buluşturur. “Kaliteli eğitim, ömür boyu gelişim” ilkesi ile online eğitime farklı bir bakış açısı kazanmanızı sağlamayı hedeflemekteyiz. Uzman kadro ile hazırlanan, uluslararası eğitim standartları ile dopdolu eğitim içeriklerini birleştiren NewsPDR; verdiği bireysel ve kurumsal yüz yüze ve uzaktan eğitim danışmanlığı hizmetleri ile eğitimin, gelişimin, değişimin ve dönüşümün bir parçası olmaktan gurur duyar.

Bilgininin, bilimin ve sanatın, bireyin kendisine, çevresine ve geleceğe dair katkılarını önemseyen, hayat boyu öğrenme ve gelişme felsefesini benimseyen NewsPDR Academy sizlere bilginin ışığında yetkinliğinizi farkederek potansiyelinizi kullanabilme fırsatı veren eğitimler sunmayı hedeflemektedir.

NELER YAPARIZ?

Gelişmiş teknolojiyle yılların birikimini kullanarak hazırladığımız alt yapı ile çoğu kuruma alt yapı tesis etmekteyiz.

Ayrıca mesleki ya da gelişimsel çoğu eğitim ile alternatifler sunmaktayız. Siz de NewsPDR Academy’den eğitim alabilir, aldığınız eğitimlerle kendinize sevdiğiniz işi yapma fırsatı yaratabilir, işinizi geliştirebilir, farklı bakış açıları kazanabilir, başarı ve mutluluğunuzu sürekli kılabilirsiniz.

Gelişmiş ülkelerde teknolojide elde edilen gelişmeler sonucunda sınıf ortamında sunulan klasik eğitim önemini kaybetmiş, yerini eşit derecede ulaşılabilirlik sağlayan teknolojik öğrenme ve online eğitime bırakmıştır. NewsPDR Academy eğitime ulaşmak isteyen, bilmek isteyen, kariyerinde ve mesleki yaşamında farklılıkların öncüsü olan, öğrenme ve öğretme heyecanı duyan, kendisine ve çevresine fayda sağlayabileceğini düşünen bireyleri, yenilikçi ve nitelikli eğitimlere ulaştırma hedefiyle faaliyet göstermektedir.

Uygulamalarımız

Gerçek ve Tek

img

03 Yaparak Öğrenme

img

04 Başarı Analizi

Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.
img

05 Sertifikalı Eğitimler

Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.
img

06 Deneme Sınavları

Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.
img

02 Gerçek Sınıflar

Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Birçok alanda faaliyet gösteriyoruz

Haber sitesi ve platformu oluşturarak çıktığımız bu yolun uzun olacağını biliyorduk. Her gün biraz daha fazla çalışarak, kısa sürede yüzlerce ekip arkadaşına edinerek önemli bir noktaya ulaştık. Sonrasında akademi alt markamızla yazılımlarımızı uzaktan eğitim sistemleri oluşturma konumuna genişlettik. Çoğu kuruma uzaktan eğitim alt yapısı tesis ederek kendi öğrencilerimiz dahil binlerce öğrencinin öğretmenleriyle buluştuğu eğitim platformu olduk. Çok geçmeden yine bir ilke imza atarak binlerce öğrencinin kendisini sınayabileceği “Sınav” alt markasını öğrencilerle buluşturduk. Sınav platformumuza çeşitli illerin belediye kursları, özel kurslar ve Türkiye’nin önde gelen eğitim zinciri markalar abonelik gerçekleştirdi.

Gerçek Sınıf 100%
Etkileşim 100%
Ergonomik Sistem 100%
Sosyal Alan 100%
Teknik Destek 100%

Your Shopping cart

Close