Aile Danışmanlığı Eğitimi (Üniversite Onaylı)

Sosyal Medyada Paylaş
1850

Açıklamalar
Aile Danışmanlığı yönetmeliği 04.09.2012 tarih ve 28401 sayısı ile Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın girişimi üzerine Milli Eğitim Bakanlığı 15.11.2012 tarihinde Aile Danışmanlığı müfredatını yayınlayarak bu eğitimi Türkiye’de hayata geçirmiş oldu. Bakanlık çok kapsamlı bir müfredat hazırlayarak kadın ilişkileri ve Çocuklar üzerine geniş değerlendirmelerin olduğu eğitimler verilmeye başlandı. NEWSPDR Academy’den alacağınız bu eğitim ile mutlu bir ilişkinin nasıl yaşanacağını, evlilik hukukunu, Çocuk haklarını ve çocuk psikolojisini öğrenebilirsiniz. Bu sayede sağladığınız iletişim kurmada zorlandığınızdan deneyiminizi değiştirebilir eşinizle de sevgilinizle olan problemleri rahatlıkla çözebilirsiniz. Eğitimimiz uzmanlık eğitimidir. 04.09.2012 tarihinde Resmi Gazete’de 28401 sayısı ile Aile Danışmanlık Merkezlerinin nasıl açılacağı belirtilmiştir. Aile Danışmanlık Merkezi açmak isteyenler 464 Aile Aile Danışmanı Sertifikasını alması gerekmektedir. Bu sayede sağladığınız iletişim kurmada zorlandığınızdan deneyiminizi değiştirebilir eşinizle de sevgilinizle olan problemleri rahatlıkla çözebilirsiniz. Eğitimimiz uzmanlık eğitimidir. 04.09.2012 tarihinde Resmi Gazete’de 28401 sayısı ile Aile Danışmanlık Merkezlerinin nasıl açılacağı belirtilmiştir. Aile Danışmanlık Merkezi açmak isteyenler 464 Aile Aile Danışmanı Sertifikasını alması gerekmektedir.

 

NEWSPDR, MEB. ruhsatı, çeşitli üniversitelerle ve uluslararası protokolleriyle en uygun ve en kaliteli “Aile Danışmanlığı” kurs programını sizlerle buluşturuyor!

 

 Derslere ek her Çarşamba 20,30’da Canlı tekrar dersleri ile mesleki gelişiminizi destekliyoruz.

 

Ayrıca “Ömür Boyu Eğitim Bileti” ile sınırsız ve ücretsiz olarak sizleri tüm “Aile Danışmanlığı” eğitimlerimize davet ediyoruz.

 

Neler Öğreneceğim?

Aile Danışmanlığı ile ilgili tüm detaylara hakim olacaksınız.

Aile yaşamınızda ve profesyonel hayatınızda size yol gösterecek öğreneceksiniz

Türk aile yapısını ve hukuki süreleri tamamen öğreneceksiniz.

Gereksinimler
 

Kimlik Fotokopisi

Diploma

Not: Kayıt için, Sosyal hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Tıp, Hemşirelik alanlarından en az dört yıllık lisans mezunu olmak gerekiyor.

Kurs İçeriği

Your Shopping cart

Close